Nino Serdarušić podbacio u Firenzi i upisao poraz u dva seta

Branimir Korać • utorak, 24.09.2019.

Hrvatski tenisač Nino Serdarušić nije ostvario značajniji rezultat na Challengeru u Firenzi. Igrao je protiv Oriola Roce Batalle i uhvatio tek pet gemova...

Serdarušićeva forma nije dobra i vidjelo se to i u Firenzi gdje ga je svladao u dva glatka seta 301. igrač svijeta Oriol Roca Batalla.

Očekivao se bolji nastup Serdarušića i prolaz u drugo kolo, međutim nije bio na pravoj razini te je upisao gladak poraz.

U prvom setu uspio je vratiti break zaostatka u kojem je bio od početka susreta, kod 4:2 uzeo je servis Španjolcu - i odmah izgubio svoj po drugi put.

Roca Batalla je uzeo prvi set sa 6:3 i nastavio s dominacijom u drugiom setu. Tamo je Serdarušić samo u prvom gemu mirno odradio posao bez break lopti nakon čega su krenuli problemi. Izgubio je servis u petom i sedmom gemu, prije toga u trećem se izvukao nakon 15:40.

Roca Batalla slavio je sa 6:3, 6:2 i prošao u drugo kolo.