Hrvatska U-17 uzvratila Slovacima za poraz

hns.family • petak, 27.09.2019.

U drugoj ovotjednoj prijateljskoj utakmici u Senecu, hrvatska reprezentacija do 17 godina svladala je vršnjake iz zemlje domaćina 1:0...

Nakon poraza 3:1 u prvom dvoboju, odigranom u utorak, Hrvatska U-17 pobijedila je u četvrtak odgovarajuću selekciju Slovačke rezultatom 1:0.

Najveću priliku za vodstvo mladi su Hrvati propustili u 80. minuti, kada Barišić nije realizirao kazneni udarac, no iskupio se u 87. minuti, kada je postigao pobjedonosni pogodak.

Barišić je bio jedini strijelac Hrvatske i u prvom okršaju sa Slovacima, a u drugom je susretu ušao s klupe u 60. minuti.

Hrvatska: Frigan, Duvnjak, Ćubelić (77' Brkljača), Šaranić, Letaj (90' Braun), Ganžulić, Cvijanović (60' Katinić), Bilić, Šimić (60' Barišić), Ivanović (60' Kanižaj), Zeco (60' Pobi). Izbornik: T. Rukavina.