Sertić nakon novog Slavenovog potopa: "Ako su nužne promjene, znamo tko se prvi mijenja"

Mihaela Bradovski • subota, 28.09.2019.

Slaven Belupo upisao je još jedan visok poraz i sve jače se trese stolica Ivice Sertića. Trener Koprivničanaca svjestan je da ovako ne ide i da se neke stvari moraju mijenjati...

Uz onaj nastup protiv Lokomotive u Zagreb i ružan poraz 6:1, ovo je definitivno najlošiji nastup Slaven Belupa ove sezone. Osijek se prošetao kroz Koprivnicu i upisao vrlo visoku pobjedu 4:0, a domaćin se s porazom pomirio već u prvom poluvremenu.

Ivica Sertić morat će odgovarati na neugodna pitanja narednog tjedna, a jasno je da će uslijediti razgovor s čelnicima kluba nakon kojeg će biti jasnije kakva je njegova budućnost.

"Gledajuću prvu četvrtinu sezone, napravili smo premalo i to nije u skladu niti s mojim očekivanjima, a niti s očekivanjima kluba. Sigurno ću sjesti s čelnicima kluba i vidjeti što i kako dalje, ako su nužne promjene, znamo tko se prvi mijenja. Želimo li se boriti za peto mjesto i Europu, ovakvi porazi ne smiju nam se događati, moramo biti ravnopravni i kod kuće uzimati bodove", otvoreno će Sertić nakon susreta, a prenosi epodravina.

Puno promjena u momčadi također je i jedan razlog ovakvih poraza, smatra Sertić.

U odnosu na prvo kolo u Osijeku, samo trojica igrača nastupili su i danas. Mijenjali smo sustave, nismo standardizirali zadnju liniju, ništa nije pomoglo. Prečesto nam se događaju visoki porazi, očito treba nešto mijenjati", dodao je Sertić.