Lendrić vratio Zrinjski, ali Bagarić poveo Široki Brijeg do pobjede u hercegovačkom derbiju

Branimir Korać • ponedjeljak, 30.09.2019.

11. kolo Premijer lige BiH donijelo je i dvoboj između Zrinjskog i Širokog Brijega, a u zanimljivom dvoboju bolji su bili gosti koji su slavili s 3:1...

Nakon što je povezao dvije uvjerljive pobjede, Zrinjski je ipak zaustavljen. Zaustavio ga je probuđeni Široki Brijeg koji je vrlo loše krenuo u sezonu, ali u zadnja tri kola osvojio je polovicu svojih bodova.

Široki je zasluženo slavio, a do vodstva je stigao u 17. minuti preko Dine Ćorića.

Pet minuta kasnije domaćin dolazi do poravnanja. Damir Šovšić u 16 metara pronašao je Ivana Lendrića koji se odlično snalazi i iz okreta zabija za 1:1.

Taj rezultat stajao je an semaforu sve do 82. minute kada Široki ponovno dolazi do vodstva. Ovaj put zabio je glavom Dražen Bagarić za 2:1.

U sudačkoj nadoknadi točku na i stavio je Mateo Marić.