Novi krasan pogodak Borne Barišića, Nikola Vlašić strijelac u ružnom porazu CSKA

Branimir Korać • nedjelja, 06.10.2019.

Borna Barišić i Nikola Vlašić upisali su se među strijelce i dok je Barišić na kraju stigao i do pobjede, Vlašić je zabio tek utješni pogodak u ružnom porazu...

Borna Barišić uhvatio je pravu formu, a ovu nedjelju postigao je još jedan spektakularan pogodak. Rangersi su igrali protiv Hamiltona, a Barišić je bio strijelac jednog od pet golova.

Na odmoru je bilo 2:0 golovima Jermainea Defoea i Connora Goldsona, a u 61. minuti pridružio im se i Barišić.

Još jednom slobodan udarac malo udesno s 20-ak metara, idealna pozicija za Barišića koji prebacuje živi zid i pogađa u gornji kut.

Do kraja susreta Defoe je postigao još dva gola za konačnih 5:0. Barišić je odigrao cijelu utakmic, a Nikola Katić ostao je na klupi.

Među strijelcima je bio i Nikola Vlašić, ali on neće po dobrom pamtiti ovaj dvoboj. Vlašić je naime s CSKA upisao težak domaći poraz 3:1 protiv Rostova, a jedini pogodak zabio je u sudačkoj nadoknadi iz kaznenog udarca.

Vlašić i Zvonimir Šarlija odigrali su svih 90 minuta dok je Kristijan Bistrović ušao u igru u 89. minuti.