Dario Melnjak fantastičnim golom nije spriječio poraz, ali ušao je u momčad kola

Branimir Korać, hns.family • ponedjeljak, 07.10.2019.

Rizespor je u nedjelju kod kuće morao priznati poraz od Trabzonspora, a prvi je pogodak na utakmici postigao hrvatski reprezentativac Dario Melnjak.

Dario Melnjak odradio je cijeli dvoboj Rizespora i Trabzonspora u sedmom kolu turskog prvenstva te je bio jedini strijelac svoje momčadi.

Igrala se 23. minuta kada je primio loptu izvan kaznenog prostora te silovito pucao u gornji kut suparničkih vrata, što je bilo neobranjivo za gostujućeg vratara.

Vodstvo Rizespora trajalo je do završnih dvadesetak minuta utakmice, kada Trabzonspor pogocima Sorlotha i Nwakaemea režira preokret i osigurava pobjedu 2:1.

Melnjak i suigrači na ljestvici se nalaze na 15. mjestu, s bodom više od Kasimpase, poravnati s Vidinim Bešiktašom te Denizlisporom i Ankaragucuom.

Rezultati by SofaScore

Melnjak je odličnim nastupom protiv Trabzonspora zaslužio mjesto u momčadi kola prema vrednovanju Sofascorea, a tamo mu društvo prave bivši igrač Gorice Farouk Miya i bivši igrač Rijeke Adis Jahović.