Podravka Vegeta odradila lakši trening protiv nedoraslog Osijeka

Mihaela Bradovski • utorak, 08.10.2019.

Koprivničankama je trebalo raspucavanje i rastrčavanje nakon onog ružnog poraza na startu Lige prvakinja protiv Metza. Dobile su ga u susretu protiv Osijeka u hrvatskom prvenstvu gdje su slavile s 42:21...

Odigran je i posljednji susret trećeg kola hrvatskog prvenstva rukometašica, a u njemu je Podravka Vegeta ubilježila visoku pobjedu protiv Osijeka 42:21.

Očekivan ishod, Podravka je ipak klasa iznad ostalih protivnica u ligi dok je Osječankama maksimalni domet zlatna sredina. Ovdje je ta razlika bila očita posebno zbog motiviranih domaćih igračica koje su htjele pokazati kako je loš nastup u Metzu bio loš dan.

Već u 11. minuti bilo je 6:1, tri minute kasnije već 10:2 i do kraja susreta ta razlika samo je rasla.

Najbolje kod Podravke bile su Korina Karlovčan s devet golova i Dijana Mugoša sa sedam. Kod poraženih Zorana Milić postigla je sedam golova, a Josipa Jerčinović šest.