Hat-trick Osredkara, Novo Vrijeme na korak do prolaska dalje u Ligi prvaka

Petar Jenjić • srijeda, 09.10.2019.

Novo Vrijeme Apfel stiglo je do nove pobjede u Ligi prvaka, a danas je svladalo armenski Leo s ukupnih 5:3, uz hat-trick Osredkara...

Novu vrijednu pobjedu upisalo je Novo Vrijeme. Nakon slavlja protiv Omonije, Makarani su svladali i armenski Leo s 5:3 te tako stigli na korak od prolaska među 16 u Ligi prvaka.

Jedan od junaka susreta bio je Igor Osredkar koji je postigao tri pogotka. Domaćinu ovog turnira preostala je još jedna utakmica, i to protiv Shkupija.

Odmah na početku utakmice obje su ekipe imale svoje prilike, a svoju je prvu iskoristio Leo koji je poveo u petoj minuti. Mašmujan je oduzeo loptu Lucasu, a nakon toga Campos iz blizine pospremio loptu u gol.

Samo dvije minute kasnije stigao je odgovor domaćina. Nakon Bajrušovićevog kornera sjajno je reagirao Kazazić i iz voleja matirao protivničkog vratara. Do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao.

Nakon dvije minute igre u nastavku domaćin postiže svoj drugi pogodak, a Bajrušović nakon što mu je prvi udarac obranio vratar Lea.

Vrlo brzo Novo Vrijeme stiže do novog pogotka, Pulinho je odigrao za Osredkara, a ovaj s devet metara neobranjivo pogodio. Smanjili su gosti zaostatak u 29. minuti, svoj drugi gol na susretu postigao je Campos.

Na novu promjenu rezultata čekalo se do 38. minute kada je ponovno na dva razlike vratio Osredkar, poentiravši u praznu mrežu. U samoj završnici Mota je smanjio na 4:3, da bi konačan rezultat svojim trećim golom postavio Osredkar.