I dalje stopostotan učinak: Podravka bez problema protiv Dalmatinke

Petar Jenjić • utorak, 15.10.2019.

Podravka nije imala prevelikih problema protiv Dalmatinke koju je svladala sa 27:16 te ostala na stopostotnom učinku...

Rukometašice Podravke Vegete u četvrtom su kolu Prvenstva Hrvatske stigle do svoje četvrte pobjede. Na domaćem terenu bolja je bila od Dalmatinke s 27:16 kojoj je to treći poraz u sezoni.

Gošće su se držale prvih desetak minuta, do rezultata 5:5, a tada Podravka radi seriju od pet golova. Na poluvremenu vodi s četiri razlike (14:10).

U prvih 15 minuta nastavka prima tek dva gola, a upravo tada dolazi i do prve dvoznamenkaste prednosti (22:12). Do kraja je bez većih poteškoća održavala prednost.

Najbolja je u pobjedničkim redovima bila Elena Gjorgijevska s pet golova, dok su po četiri gola dodale Ana Turk i Tjaša Stanko.

Kod Dalmatinke pet je pogodaka postigla Josipa Oršulić.