Gorgon: "Loše smo ušli u utakmicu, ali bili smo bolji u drugom dijelu"

Jan Šneler • nedjelja, 20.10.2019.

Nakon teško izborene pobjede u 12. kolu HT Prve lige protiv Slaven Belupa (1:2), napadač Rijeke Alexander Gorgon istaknuo je u čemu je bio najveći problem...

U dramatičnom susretu 12. kola HT Prve lige, Rijeka je na gostovanju kod Slaven Belupa uspjela doći do nova tri boda. Domaći su vodili već od 14. minute, a Riječani su tek u posljednjih petnaestak minuta uspjeli preokrenuti. Strijelac izjednačujućeg pogotka bio je Alexander Gorgon koji je istaknuo u čemu je najveći problem.

"Jako smo loše u utakmicu, prvih 20 minuta smo spavali, nismo znali gdje smo. Nakon gola smo probali napraviti nešto više, imali smo jednu ili dvije ne pretjerano konkretne situacije. U drugom dijelu igrali smo kako smo htjeli od početka. Bolje bi bilo da smo u prvom dijelu ušli s energijom kao u drugom. Kad sve postane rutina, vidjet će se na terenu", rekao je za klupsku televiziju napadač Rijeke.

Pobjednički pogodak za goste postigao je Maxwell Acosty u posljednjim trenucima susreta. Rijeka se uspjela izvući protiv Farmaceuta, no već za šest dana očekuje ih domaći susret protiv Gorice u kojem će trebati biti puno koncentriraniji.