Livaja i Mišić nastavljaju s odličnim igrama i golovima u Grčkoj

Mihaela Bradovski, hns.family • ponedjeljak, 21.10.2019.

Marko Livaja i Josip Mišić pogocima su dali svoj obol novim ligaškim uspjesima svojih klubova iz Atene i Soluna.

AEK je u sedmom kolu grčkog prvenstva ugostio Volos te pobijedio rezultatom 3:2, premda su gosti poveli u 24. minuti preko Torresa.

Izjednačio je hrvatski napadač Marko Livaja u 31. minuti, nakon što je poslije ubačaja iz prekida ostao sam ispred suparničkog vratara u gostujućem šesnaestercu.

Potom je Mantalos s dva pogotka dovršio preokret na 3:1, da bi Dimopoulos u završnici ublažio poraz Volosa. Livaja je odigrao cijelu utakmicu.

Josip Mišić u strijelce se upisao već u drugoj minuti dvoboja PAOK-a i Lamije u Solonu, kada je pucao iz daljine, a čuvar mreže Vellidis nepažljivom je reakcijom propustio loptu u mrežu.

Konačnih 3:0 već su 11. minute ispisali Limnios i Swiderski, a Mišić je također igrao od početka do kraja susreta. PAOK je drugi na ljestvici sa 17 bodova, dok je AEK četvrti s tri boda manje.