Podravka bez većih poteškoća svladala Dugo Selo

Petar Jenjić • ponedjeljak, 11.11.2019.

Rukometašice Podravke očekivano su stigle i do osme pobjede u osmom prvenstvenom susretu 1. HRL. Na domaćem terenu svladale su Dugo Selo s 35:28...

Nakon obaveza u Ligi prvakinja, rukometašice Podravke odigrale su utakmicu osmog kola 1. HRL. U Koprivnici su ugostile Dugo Selo te slavile sa 35:28.

Osma je to pobjeda Koprivničanki u osmoj utakmici, dok su njihove protivnice sada na omjeru od dvije pobjede i šest poraza.

Podravka je bez većih poteškoća vodila kroz veći dio prvog poluvremena, a nakon 30 minuta vodila je sa 17:13.

Držale su se gošće na tri pogotka zaostatka do polovice nastavka, ali Podravka nije dozvolila preokret, povećala je prednost i upisala pobjedu.

Najbolja je u pobjedničkim redovima bila Elena Popović s devet golova, dok je sedam pogodaka, uz stopostotan učinak, imala Dijana Mugoša.

Kod Dugog Sela po deset golova postigle su Josipa Bebek i Anamarija Galić.