Osječani se raspištoljili, Tuzla kapitulirala čak osam puta

Petar Jenjić • petak, 15.11.2019.

Pravu golijadu vidjeli smo u Gradskom vrtu gdje je Osijek u prijateljskoj utakmici protiv Tuzle City stigao do pobjede od visokih 8:2...

Svoju prijateljsku utakmicu za vrijeme reprezentativne pauze odradio je i Osijek koji je ugosio četvrtu momčad prvenstva BiH, Tuzlu City, te ju u konačnici nadigrao s visokih 8:2.

Osijek je poveo već u trećoj minuti kada je poentirao Kamenar na proigravanje Špoljarića u kaznenom prostoru. U 20. minuti sjajno je iz slobodnog udaraca s ruba šesnaesterca pogodio Bočkaj.

Samo dvije minute kasnije Bočkaj je asistent Špoljariću koji podebljava vodstvo na 3:0. U 27. minuti već je 4:0, a iz kaznenog udarca pogodio je Dugandžić.

U 33. minuti Tuzla smanjuje zaostatak. Nakon ubačaja Sesara iz kornera glavom loptu u mrežu skreće Kojić. Tim se rezultatom otišlo na odmor.

U 65. minuti BiH momčad smanjuje na 4:2 kada je, na asistenciju Crnkića, poentirao Ramić. Šest minuta kasnije Osijek postiže i svoj peti pogodak, a ovoga puta pogodio je Mance.

Nisu Osječani stali pa ubrzo postižu novi pogodak. Marić se našao u ulozi asistenta, a svoj novi gol postigao je Špoljarić. Sedmi puta Tuzlaci su loptu iz mreže vadili u 86. minuti kada je Marić poentirao u situaciji jedan na jedan s protivničkim vratarom.

Konačan rezultat u 90. minuti postavio je Mance na novu asistenciju Marića.