I Oman svladao Štimčevu Indiju, bez pobjede i nakon petog susreta

Mihaela Bradovski • utorak, 19.11.2019.

Indija je izgubila svaku šansu za plasman na jedno od prva dva mjesta u skupini E azijskih kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo nakon što je upisala novi poraz...

Igor Štimac niti u petom susretu u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo nije s Indijom uspio doći do pobjede. Upisan je poraz na gostovanju u Omanu 1:0.

Indija je tako ostala na tri boda, drugoplasirani Oman bježi joj devet bodova i Indija tako gubi svaku matematičku šansu za plasman među prva dva.

Nakon pet odigranih utakmica nalazi se na predzadnjem mjestu, ispred nje su Katar, Oman i Afganistan dok je iza tek Bangladeš koji teoretski još može preskočiti Indiju nakon pet odigranih susreta. Naime Bangladeš ima jedan bod i utakmicu manje.

U gostima kod Omana Indija je već u sedmoj minuti bila u problemima, ali Al Ghassani nije realizirao kazneni udarac, međutim u 33. minuti bio je precizniji i pogodio za pokazat će se konačnih 1:0.

Sljedeći protivnik Indije u ožujku iduće godine bit će Katar.