Gojo pružio dobar otpor, ali Nadal je ipak bio prejak

Petar Jenjić • srijeda, 20.11.2019.

Nakon sat i 26 minuta igre Rafael Nadal stigao je do pobjede protiv Borne Goje te donio drugi bod španjolskoj reprezentaciji...

Kao što se i moglo očekivati, prvi igrač svijeta Rafael Nadal svladao je Bornu Goju te Španjolskoj donio drugi bod u Davis Cupu.

Hrvatski tenisač pružio je jako dobar otpor, posebno u prvom setu, ali bila je i više nego jasna razlika u kvaliteti. U konačnici je Nadal slavio sa 6:4, 6:3.

Hrvatski tenisač odigrao je vrlo dobro kroz prvi set. U prvom gemu spasio je tri break šanse, a nešto kasnije još jednu. Sve je bilo izjednačeno do 4:4, a tada prvi igrač svijeta dolazi do nove break šanse koju koristi, a zatim bez izgubljenog poena dolazi i do seta.

Odmah na početku drugog seta Nadal je stigao do breaka i poveo s 2:0. Do kraja meča još je jednom oduzeo servis hrvatskom tenisaču.