Hrvatska ostala bez boda, Španjolci slavili i u parovima

Petar Jenjić • srijeda, 20.11.2019.

Marcel Granollers-Pujol i Rafael Nadal bili su bolji od Ivana Dodiga i Mate Pavića u meču parova u Davis Cupu te u konačnici Španjolskoj donijeli treći bod...

Niti u trećem meču protiv Španjolske, Hrvatska nije uspjela doći do pobjede i jednog boda. U meču parova igrali su Ivan Dodig i Mate Pavić koji su poraženi od Rafaela Nadala i Marcela Granollersa-Pujola.

Španjolska kombinacija slavila je sa 6:3, 6:4 nakon sat i 26 minuta igre. Hrvatska je tako ostala bez osvojenog seta i u trećem odigranom meču.

Break šansi nije bilo sve do šestog gema kada Granollers i Nadal oduzimaju servis protivniku, a do kraja uspijevaju sačuvati prednost te doći do seta.

Jedan oduzet servis bio je dovoljan španjolskoj kombinaciji u drugom setu. I jedni i drugi imali su svoje prilike, ali jedini su svoju iskoristili domaćini koji su u sedmom gemu stigli do breaka, a na kraju i pobjede.