Novo Vrijeme preokretom u zadnjih pet minuta do pobjede!

Petar Jenjić • nedjelja, 24.11.2019.

Momčad Novog Vremena stiglo je do pobjede protiv kazahstanskog Ajanta s 3:2, nakon što je napravila preokret u završnici...

U dva navrata Novo Vrijeme bilo je u zaostatku protiv Ajanta, ali napravilo je preokret te stiglo do pobjede.

Kazahstanci su vodili s 1:0 i 2:1, ali u zadnjih pet minuta hrvatski prvak dolazi do pobjede i od natjecanja se oprašta pobjedom.

Već u drugoj minuti Ajat je stigao do vodstva. Nakon pogreške Fideršeka sam je pred vratara izašao Agapov i posporemio loptu u mrežu.

U narednom periodu Novo Vrijeme bilo je kvalitetniji protivnik i više je stvorio prilika prema protivničkom golu. Nagrada je stigla u 18. minuti kada je Musinov presjekao jedno dodavanje i sjajno pogodio s devet metara.

U prvoj polovici drugog poluvremena Makarani su potpuno dominirali. Udarci su dolazili sa svih strana, a protivnički vratar u nekoliko je navrata spasio svoju momčad.

I onda u 31. minuti Ajat je ponovno stigao do vodstva, a strijelac je bio Prea koji je pogodio s osam metara.

Kao što se i moglo očekivati, Novo Vrijeme krenulo je igrati s igračem vratarom što se isplatilo pet minuta kasnije kada je Fideršek topovskim udarcem zatresao mrežu sa sedam metara.

Uslijedio je potpuni preokret, ponovno u igri s igračem-vratarom. Sjajnu kombinaciju iz blizine je zaključio Pulinho.