Hajduk u izmiješanom sastavu minimalno svladao Omladinac

Petar Jenjić • ponedjeljak, 25.11.2019.

Nogometaši Hajduka slavili su pogotkom Tonija Teklića protiv Omladinca iz Vranjica, povodom 105. rođendana kluba...

U izmiješanom sastavu Hajduk je gostovao kod Omladinca u Vranjicu, povodom 105. rođendana kluba. U konačnici su Bili slavili s minimalnih 1:0.

Najbolju priliku u prvom poluvremenu Hajduk je imao u 42. minuti kada je Jakov Blagaić izborio penal, a zatim ga odlučio i sam izvesti. Međutim, igrač Hajduka poslao je loptu pored gola.

Ipak, gosti dolaze do pobjede nakon nešto više od sat vremena igre kada je poentirao Tonio Teklić.

Hajduk: Blažević, Radić, Vučur, Ševelj, Kalik, Beširović, Blagaić, Dolček, Teklić, Delić, Jakoliš

Klupa: Baždarić, Šego, Kreković, Skorup