HT Prva liga, 17. kolo, 29.11.2019, 19:00 h, Stadion u Kranjčevićevoj, gledatelja: 583
Gorica

Gorica naišla na raspoložene Lokose i upisala najteži poraz otkako je u HT Prvoj ligi

Mihaela Bradovski • petak, 29.11.2019.

Gorica je s velikim očekivanjima ušla u dvoboj protiv Lokomotive, a na kraju je upisala svoj najteži poraz. Efikasni Lokosi iskupili su se za očajan nastup u prošlom kolu u Koprivnici...

Lokomotiva je odigrala odličnu utakmicu protiv Gorice, vrlo efikasnu i na kraju je slavila s 4:0. Što se tiče same igre, imali su Lokosi i boljih izdanja, ali ovo je bilo vrlo efikasno i samim time kvalitetno.

Dugo se čekalo na prava uzbuđenja, imao je domaćin inicijativu, ali nikako nije mogao do prave prilike. Tek u završnici prvog poluvremena postalo je zanimljivije i viđen je i pogodak.

U 40. minuti Lirim Kastrati je pobjegao obrani gostiju, došao pred Kahlinu, prevario ga i pogodio za 1:0.

Već u sljedećoj minuti 2:0. Jakić je odlično reagirao i idealno centrirao, na loptu dolazi Myrto Uzuni i zabija za 2:0. Jovičić je tu mogao bolje reagirati, pustio je loptu i tako su domaćini povećali prednost.

U drugi dio bolje je ušla Gorica, ali vratar domaćin i dalje nije bio na većim ispitima. Onda u 62. minuti domaćin podiže na 3:0. Tolić je presjekao napad gostiju, u sredini je tražio Uzunija, uklizao je Marina i poslao loptu u svoju mrežu.

Goričani su i četvrti put pali, ovaj put u 79. minuti kada je Tuci glavom prebacio loptu na drugu vratnicu gdje je sam Tolić i postavlja konačnih 4:0.