Kraj za Promotion Play, u veteranskom turniru manje-više sve prema očekivanjima

Branimir Korać • nedjelja, 08.12.2019.

Kutija šibica ušla je u novu fazu natjecanja gdje se priključuju i ona renomiranija imena futsal, malonogometne i nogometne scene...

Drugu najuvjerljiviju pobjedu u subotu upisao je Khala restaurant & bar koji je čak s 9:0 svladao Petrol Hrvatsku. Prahić, Brezovec, Krasniqi i društvo imali su lagan posao, a već na poluvremenu vodili su sa 6:0.

A najuvjerljiviji je bio Dario promet & Porta Adriatica koji je slavio s čak 10:0 protiv Zagorje gradnje uz po tri gola Jure Ćavara i Mladena Burilovića.

GT Igre, vrlo zanimljiva ekipa s Bundavicom, gruzijskim reprezentativcem Kahaberom Maisaijem, Emilkom Jankovićem, Igorom Mirkovićem lakoćom je slavila protiv Sportskog društva Đurmanec sa 6:1 uz šest različitih strijelaca.

Golovima Edija Kurolta i Karla Josipovića, svaki je postigao po dva, Trumm predvođen Patrikom Drndićem stigao je do visoke 4:0 pobjede protiv Caffe Bara Remy.

Vrlo neizvjesno bilo je u dvoboju Broča i D.C. Grzele Future Dental, a tu je Futura Dental odnijela pobjedu golom Luke Pavlića u zadnjim trenucima susreta.

Iznenađenja nije bilo u dvoboju Centarlaser.hr Antunović Group i Svete Nedelje 1, Centarlaser.hr slavio je 4:0 uz dva gola raspoloženog Tine Čirjaka te po jedan Ivana Gotovca i Brune Jakovljevića.

Iznenadila je momčad iz BiH Marin Promet koja je u raspucavanju eliminirala Promotion play. U 40 minuta bilo je 2:2, a Ante Matan i Ante Tomić zabili su za Promotion Play.

U veteranskom turniru Senjak hoteli krenuli su glatkom 4:0 pobjedom, a vrlo dobra momčad ujedno je i jedan od glavnih kandidata za naslov. Dva gola postigao je Jerko Leko, a po jedan Mirko Kruljac i Mario Petrović.

Visoko s 5:2 slavila je Sofra protiv Supersporta, ali nije bilo baš glatko. Trostruki strijelac bio je Tomislav Dujmović dok je dva gola dodao Goran Vlaović.