HT Prva liga, 19. kolo, 13.12.2019, 18:00 h, Gradski stadion Velika Gorica, gledatelja: 689

Mihaela Bradovski • petak, 13.12.2019.

Od ulasku u HT Prvu ligu, Gorica nije upisala nijednu pobjedu na svom travnjaku protiv Intera, Nije niti u posljednjem ovogodišnjem kolu, Inter odnosi bod remijem 1:1...

William Tchuameni
73'
27
Borna Bilobrk
79'

Samir Toplak

Inter je uzeo bod u gostima kod Gorice remijem 1:1 u burnom dvoboju koji je mogao otići na obje strane. Goričani su cijelo drugo poluvrijeme igrali s igračem manje i Inter je iskoristio brojčanu nadmoć.

Počelo je šokantno za goste, već unutar prvih 40 sekundi Gorica je povela. Hamad je sjajno proigrao Lukasza Zwolinskog koji ulazi u 16 metara i zabija za vodstvo.

U tim trenucima za Inter je bilo najvažnije da se što prije konsolidira i da ne doživi rani potop i u tome je i uspio. Goričani su imali inicijativu i željeli su doći i do drugog pogotka, ali nije išlo, Inter se dobro branio.

U završnici prvog poluvremena bilo je burno. U 43. minuti Musa zarađuje žuti karton da bi drugi žuti stigao u 45.

Unatoč silnim prosvjedima Jović nije niti pomišljao na promjenu odluke i Musa je morao napustiti travnjak.

S igračem više Inter je u drugom poluvremenu bio bolji protivnik. Od početka je prijetio preko Tsoneva i Mamuta najčešće, a pogodak je stigao u 69. minuti.

Mlinar je bio u ulozi asistenta, proigrao je Tsoneva koji se lijepo oslobodio i zabio za 1:1.

13 minuta prije kraja, nedugo nakon ulaska u igru, Tchuameni je zaradio tešku ozljedu koljena i morao je napustiti igru, a debitirao je mladi Branko Bilobrk.

Rezultat se više nije mijenjao i ostalo je 1:1, a svakoj momčadi pripalo je po poluvrijeme.