Mladi Dinamovci ipak poraženi, Arsenal do pobjede u zadnjim trenucima

Petar Jenjić • utorak, 17.12.2019.

Mladi nogometaši Dinama upisali su poraz kao gosti Arsenala koji je stigao do pobjede u sudačkoj nadoknadi...

Drugu utakmicu u Premier League International Cupu odigrala je mlada momčad Dinama koja je gostovala kod Arsenala.

I jedna i druga momčad upisale su pobjede u prvom kolu, a ovoga puta do nje su stigli Topnici koji su slavili sa 3:2, i to pogotkom u sudačkoj nadoknadi.

Nakon prvog poluvremena rezultat je bio 1:1, a poveo je Dinamo preko Antonija Marina u sedmoj minuti. Izjednačenje domaćinu donio je Tyreece John-Jules u 35. minuti.

James Olayinka donio je preokret Arsenalu u 55. minuti, no zagrebačka momčad nije se predavala te je 11 minuta prije kraja izjednačila pogotkom Roka Baturine.

Ipak, Dinamo nije uspio doći do boda, a svoj drugi pogodak u četvrtoj minuti sudačke nadoknade postigao je John-Jules.