Subašić i Monaco zaključili nastup u Kupu, Lille i Bradarić do četvrtfinala

Petar Jenjić • utorak, 17.12.2019.

Subašićev Monaco zaključio je nastup u osmini finala Kupa gdje je bolji bio Lille. Danas je do prolaska dalje stigao i Reims koji je bio bolji od Montpelliera...

Nogometaši Reima uspjeli su izboriti četvrtfinale domaćom minimalnom pobjedom protiv Montpelliera. Gosti su u 69. minuti ostali s igračem manje nakon isključenja Mihajla Ristića.

Za pobjedu domaće momčadi zabio je Mathieu Cafaro iz kaznenog udarca. Igrala se 78. minuta, a do kraja Montpellier ipak nije uspio doći do gola.

Dalje je prošao i Lille koji je slavio u gostima kod Monaca s 3:0. Već nakon prvog poluvremena gosti su imali dva pogotka prednosti preko Victora Osimhena i Loica Remyja.

U 55. minuti Monaco je iz penala mogao smanjiti, no Islam Slimani nije uspio pogoditi. Kazna je stigla u završnici susreta kada je Remy po drugi puta postao strijelac.

Danijel Subašić branio je cijelu utakmicu za momčad iz Kneževine, dok je cijelu utakmicu za Lille odigrao Domagoj Bradarić.