AEK stigao do treće uzastopne pobjede, Livaja prekinuo dvomjesečni post

Mihaela Bradovski • srijeda, 18.12.2019.

U 15. kolu grčkog prvenstva AEK je ugostio Asterasa i upisao pobjedu 2:1. Strijelac drugog pogotka za AEK bio je Marko Livaja...

Kriza je definitivno iza igrača AEK-a koji su u 15. kolu grčkog prvenstva upisali treću uzastopnu pobjedu i učvrstili su treću poziciju na ljestvici. Olympiakos i PAOK su odmaknuli na deset odnosno sedam bodova i ako misli napredovati na ljestvici trebat će pomoć ostalih klubova.

Protiv Asterasa koji je tek 12. na ljestvici, poveo je u šestoj minuti golom Mantalosa iz kaznenog udarca, a u prvim trenucima drugog poluvremena Marko Livaja povisio je na 2:0.

Livaji je to bio prvi pogodak nakon 20. listopada kada je bio strijelac u pobjedi 3:2 protiv Volosa.

U 77. minuti smanjio je na 2:1, ali više od toga nije išlo.