Dobermann i Biberon Maraska nisu imali lagan posao, Dječji nogomet iznenadio Trumm

Branimir Korać • petak, 20.12.2019.

U susretima šesnaestine finala Kutije šibica odigranim u četvrtak, CB Dobermann, Biberon Maraska i Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi uz dosta problema prošli su dalje...

Tupek Auto uspješno je odradio posao protiv Rost Športa Frizerskog salona Beks svladavši ga s 3:1. Do poluvremena je Tupek poveo s 2:0 golovima Josipa Jurića i Franje Matković da bi sredinom drugog dijela Ivan Zekić vratio nadu Rost Športu smanjivši na 2:1. Ona je kratko trajala, Ernad Mašić zabio je za 3:1 i rezultat se više nije mijenjao.

Svadbeni Salon Bagušić & Goodlife Fitness na penale je izbacio vrlo neugodnu momčad MNK Sveti Josip Dugi Rat Jako Sport. U 40 minuta bilo je 1:1, poveo je Sveti Josip golom Marka Galiota u 30. minuti, a tri minute kasnije sjajni Dario Penava poravnava.

Dalje ide, također na penale, Argentum koji je izbacio Props Store Donprogram doo. I ovdje je bilo 1:1 u regularnom dijelu, Argentum je rano poveo preko igrača Dubrave Vinka Cerovca da bi Mario Sesar u 13. minuti izjednačio i golova do kraja regularnog dijela više nije bilo.

Vrlo zanimljivo bilo je u dvoboju favoriziranog CB Dobermann i Poliklinike Ribnjak MC Plus. Dobermann je slavio golovima slovenskog reprezentativca Kristjana Čujeca. U 33. minuti igrač Alumnusa Luka Davidović smanjio je na 2:1, ali bliže od toga nije išlo.

Čvrsti Stolac iz Hercegovine 40 minuta držao je na mukama Biberon marasku kojeg čine profesionalni igrači futsala predvođeni Tihomirom Novakom. Odlučili su penali gdje se Biberon na kraju ipak provukao.

Iznenađenje je priredio Dječji nogomet koji je s 1:0 izbacio Trumm. Trumm s Bartolovićem, Radusinom, Drndićem, Lučićem poražen je golom Antuna Grozdeka u 32. minuti.

Tek na penale dalje je prošla i Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi protiv MNK Sveti Antun s Korčule. Sveti Antun je poveo golom Davida Jurića, ali početkom drugog dijela Andrej Pandurević i Darko Kunštek rade preokret. Ipak u 32. minuti Roko Tarle zabio je za 2:2 i izborio penale.

Kutija šibica:
Tupek Auto - Rost šport Frizerski salon Beks 3:1
Caffe Bar Still MNK Klub 75 Kotoriba - Eurolimbus Matan promet MNK Sasina 3:4 (1:1)
MNK Sveti Josip Dugi Rat Jako Sport - Svadbeni Salon Bagušić & Goodlife Fitness 1:3 (1:1)
Argentum - Props Store Donprogram doo 5:4 (1:1)
CB Dobermann - Poliklinika Ribnjak MC Plus 2:1
Biberon Maraska - Stolac Hercegovina 2:1 (0:0)
Dječji nogomet - Trumm 1:0
Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi - MNK Sveti Antun Korčula 5:3 (2:2)