Dobri nastupi Škifića i Ukića u novim pobjedama St. Chamonda i Antibesa

Branimir Korać • subota, 21.12.2019.

U francuskoj Pro B na rasporedu su bili susreti 11. kola, a Jure Škifić i Roko Leni Ukić dali su doprinos u pobjedama svojih momčadi. Domagoj Bošnjak upisao je poraz...

Momčad koja je trenutno u najboljoj formi u Pro B je St. Chamond koji je stigao do sedme uzastopne pobjede. Na svom parketu je ugostio Nantes i svladao ga je sa 73:55. St. Chamond tako je stigao do omjera 8-3 i to se probudio nakon ona tri uzastopna ružna poraza na početku sezone.

Jure Škifić bio je prvo ime susreta s 18 poena (4/6 za dva, 3/5 za tri, 1/2 slobodna).

Treću uzastopnu pobjedu upisao je Antibes koji je u gostima bio bolji od Denaina s 86:73. Na poluvremenu je domaćin imao prednost, ali nastavak susreta potpuno je pripao gostima.

Roko Leni Ukić za 28 minuta ubacio je 14 poena uz sedam skokova i pet asistencija.

Poraz je upisao Rouen koji je igrao u gostima kod lidera Ade Bloisa i izgubio 96:83. U redovima Rouena Domagoj Bošnjak je za 24 minute ubacio osam poena uz tri skoka.