CB Dobermann izborio prolaz u veliko finale Kutije šibica

Branimir Korać • petak, 27.12.2019.

Poznati su finalisti Kutije šibica. U borbi za trofej pobjednika naći će se Biberon Maraska i CB Dobermann, po mnogima ujedno i veliki favoriti za titulu pobjednika...

Možemo slobodno reći očekivano finale Kutije šibice. Biberon Maraska i CB Dobermann otišli su do kraja i odlučit će o pobjedniku.

Nakon što je Biberon Maraska s 4:0 izborio prolaz u finale pobjedom protiv Cvjetno Poliklinike Milojević, bio je red na CB Dobermann da odradi svoj dio posla.

Dobermann je imao teži zadatak, protivnik mu je bio Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi, vrlo dobra i uigrana momčad koja je imala čak i vodstvo, stvarala je prilike protiv dosta kvalitetnijeg protivnika, ali na kraju je Dobermann ipak napravio preokret.

Pizzeria Stari Zagreb stigla je do vodstva u 13. minuti u igri s igračem više dok je van parketa zbog prekršaja na centru bio Rok Mordej. Strijelac je bio Markić koji je iz blizine ugurao loptu u mrežu.

Samo dvije minute kasnije krasna solo akcija Kristjana Čujeca koji se oslobodio čuvara i krasno pogodio za poravnanje. Za potpuno zadovoljstvo Dobermanna pobrinuo se Perić koji je iz blizine ugurao loptu u mrežu nakon što ju je prema golu uputio Mordej.

U drugom dijelu Dobermann je kontrolirao situaciju na parketu, a Čujec je svojim drugim golom postavio konačnih 3:1.

Veliko finale na rasporedu je u subotu od 18:30.