Užasna druga četvrtina preskupa za Cibonu: "Otkad sam u klubu, nismo odigrali ovako lošu četvrtinu"

Branimir Korać • petak, 27.12.2019.

U samo deset minuta Cibonini juniori su na turniru Eurolige u Valenciji protiv domaćina od sjajne pozicije i visoke prednosti došli u visok zaostatak. Trener Ivan Juran priznaje kako Cibona otkako je on u klubu nije odigrala tako lošu četvrtinu...

Nevjerojatan "blackout" dogodio se mladim Cibosima u susretu protiv Valencije. Vodili su 26:10 nakon prve četvrtine da bi na poluvremenu gubili 13 razlike.

"Dogodio se psihički i fizički pad u drugoj četvrtini. Nismo se držali dogovora iz svlačionice, upozoravao sam na kontranapade Španjolaca, napadački smo počeli igrati bezglavo. Primili smo puno laganih koševa i s tom lošom četvrtinom smo ostali bez ikakve opcije da igramo finale. Jednostavno dogodi se loš dan kada i protivnik odigra fantastičnu utakmicu uz podršku navijača. Dijametralno dvije suprotne utakmice, jedna odlična, druga vrlo loša. Otkad sam u Ciboni, nismo odigrali ovako lošu četvrtinu. Sutra igramo s Olympiakosom, idemo odigrati najbolje što možemo, svaka utakmica je nova priča. Idemo se odmoriti, sutra je novi dan", poručio je trener Ivan Juran za Ciboninu stranicu.

I tako će Cibona protiv Olympiakosa tražiti pobjedu za potvrdu barem trećeg mjesta u skupini. Susret je na rasporedu od 14 sati.