Šarić do double-double učinka, Warriorsi preokrenuli u posljednjoj četvrtini

Petar Jenjić • subota, 28.12.2019.

Golden State Warriorsi prelomili su protiv Phoenix Sunsa u posljednjoj četvrtini, a za poražene je dobro odigrao Dario Šarić...

Do devete pobjede sezone stigli su Golden State Warriorsi koji su slavili kod kuće protiv Phoenix Sunsa sa 105:96. Tako su Sunsima nanijeli 20. poraz sezone.

Bila je to utakmica u kojoj je gostujuća momčad vodila kroz veći dio utakmice, a tijekom treće četvrtine imala i 13 poena viška. Međutim, sjajnu posljednju četvrtinu odigrali su Warriorsi, dobili su ju sa 39:18 te zaključili preokret pobjedom.

Najbolji je u pobjedničkim redovima bio D'Angelo Russell s 31 poenom, pet skokova i šest asistencija, dok je Damion Lee dodao 16 poena i osam skokova.

Sunse je predvodio Devin Booker s 34 poena. Dario Šarić susret je zaključio s 11 poena (1/1 za dva, 2/5 za tricu, slobodna bacanja 3/3), deset skokova i dvije asistencije za 22 i pol minute na parketu.