Double-double Luke Šamanića u pobjedi Austin Spursa

Petar Jenjić • nedjelja, 29.12.2019.

Austin Spursi slavili su na gostovanju kod Salt Lake City Starsa, a u pobjedničkim redovima Luka Šamanić ostvario je double-double...

Nakon dva uzastopna poraza do pobjede su stigli Austin Spursi koji su u gostima svladali Salt Lake City Starse te im nanijeli tek treći poraz ove sezone.

U konačnici su slavili rezultatom 117:108. U trećoj četvrtini Spursi su stigli do dvoznamenkaste prednosti te ju gotovo nijednom nisu ispustili sve do završnih minuta susreta. Uspjeli su se Starsi spustiti na minus pet, ali više od toga nije išlo.

Najbolji je u pobjedničkim redovima bio Quinndary Weatherspoon s 26 poena i šest skokova. Luka Šamanić dodao je deset poena (3/8 iz igre, slobodna bacanja 1/1) i 11 skokova za 27 minuta u igri.

Po 22 poena kod Starsa ubacili su Paul White i Nigel Williams-Goss.