Adnan Aganović s dva gola spasio AEL od poraza u Nikoziji

Mihaela Bradovski • petak, 03.01.2020.

U 15. kolu ciparskog prvenstva AEL je izbjegao poraz u gostima kod Doxe u Nikoziji, remizirao je 2:2 u susretu u kojem je zaostajao 2:0...

Posljednjeplasirana Doxa stvorila je dosta problema AEL-u iz Limassola, ali gosti su ipak uspjeli izvući bod nakon što su se našli u zaostatku od dva gola.

Manje od pola sata trebalo je Doxi da dođe do 2:0 golovima Brazilaca Luisa Carlosa i Itala.

No do odlaska na odmor AEL je uspio smanjiti zaostatak, a zaslužan za to bio je hrvatski internacionalac Adnan Aganović koji je zabio u 34. minuti.

Aganović tu nije stao, potpuno je vratio AEL u utakmicu u drugom dijelu kada je u 67. minuti postigao pogodak za konačnih 2:2.

Aganović je odradio cijelu utakmicu te je spriječio tek drugu pobjedu Doxe ove sezone.