Vekić i Pliškova bez šanse protiv Mladenović i Tomljanović

Petar Jenjić • srijeda, 08.01.2020.

Donna Vekić nije se uspjela plasirati u polufinale WTA turnira u Brisbaneu s Karolinom Pliškovom...

Nakon ispadanja u pojedinačnoj, Donna Vekić ispala je i u konkurenciji parova, s Čehinjom Karolinom Pliškovom.

Nakon 58 minuta igre do pobjede su stigle Kristina Mladenović i Ajla Tomljanović koje su slavile sa 6:2, 6:4.

Francusko-australska kombinacija kod rezultata 2:2 u prvom setu uspjela je napraviti dva uzastopna breaka.

U drugom setu bio je dovoljan samo jedan oduzet servis, i to u petom gemu. Do kraja meča morale su spasiti jednu break šansu Pliškove i Vekić koje tako završavaju zajednički nastup na turniru.