Osijek svladao Puskas Akademiju, zabio i nekadašnji Hajdukovac

Petar Jenjić • utorak, 14.01.2020.

Nogometaši Osijeka slavili su u prijateljskoj utakmici protiv Puskas Akademije s 2:1. Golove su zabili Mance i Marić...

U španjolskom Sotograndeu nogometaši Osijeka odigrali su prijateljsku utakmicu protiv mađarske Puskas Akademije te u konačnici stigli do pobjede od 2:1.

Osječani su do vodstva stigli u 14. minuti susreta kada se Mance lijepo izborio za prostor i udarecem s 13,14 metar precizno pogodio suprotni kut.

Nakon nešto više od pola sata igre, Marić je "zavrtio" Radicsa koji ga ruši u kaznenom prostoru. Isti je igrač poentirao za 2:0.

Početkom drugog poluvremena Puskas Akademia smanjila je zaostatak. Van Nieff ubacuje s lijeve strane, a ispred Malenice najbolje reagirao Gyurcso i skreće loptu u gol.

Rezultat se do kraja nije promijenio i Osječani su upisali pobjedu.