Prosinečki ispao iz Kupa, Fenerbahče slavio u uzvratu

Petar Jenjić • utorak, 21.01.2020.

Fenerbahče je u uzvratnoj utakmici osmine finala turskog Kupa porazio Kayserispor kojeg vodi Robert Prosinečki...

Kayserispor kojeg vodi Robert Prosinečki niti danas nije uspio upisati pobjedu, ovoga puta u utakmici Kupa.

Nakon što je prvi dvoboj osmine finala završio 0:0, Kayserispor je danas gostovao kod Fenerbahčea koji je slavio s 2:0.

Oba pogotka domaćin je postigao u prvom poluvremenu, a prvi je stigao u 23. minuti. Jedan jako dobro izveden slobodan udarac obranio je gostujući vratar, a odbijanac u mrežu pospremio je Ferdi Kadioglu.

Drugi gol stigao je u sudačkoj nadoknadi, a nakon krasno odigrane akcije i asistencije Maxa Krusea poentirao je Melvut Erdinc.

U redovima gostiju cijelu je utakmicu odigrao Mario Šitum.