Mario Gavranović s dva pogotka srušio Orijent

Matej Kačan • petak, 24.01.2020.

U pretposljednjoj utakmici priprema za proljetni dio sezone nogometaši Dinama su s 2:0 svladali ekipu Orijenta...

Nogometaši Dinama uspješno su riješili i pretposljednju prijateljsku utakmicu u sklopu priprema za proljetni dio HT Prve lige. U Rovinju je s 2:0 svladana ekipa NK Orijenta, a oba su pogotka djelo Marija Gavranovića.

U sjeni transfera Danija Olma njegova je momčad u utakmicu krenula u sastavu Zagorac - Moharrami, Šutalo, Gvaridol, Moubandje - Dilaver - Hajrović, Ćuže, Majer, Mišković - Gavranović, dok su od 46. minute igrali Kim, Andrić, Baturina i Krizmanić.

I Gavranovića se povezuje s izlaznim transferima, ali je Švicarac i dalje u Dinamu te je maksimalno profesionalno odradio svoju zadaću. Tako je upravo on bio strijelac pogodaka u 37. i 39. minuti koji su dinamu i donijeli pobjedu.

Orijent je na drugom mjestu 2. HNL, a iskazao se kao čvrst protivnik u sastavu Popović - M. Petrović, Mulac, Tadejević, Vidas - Mohorovčić, Liber - Monjac, Iličić, Fućak - Gerc, a u nastavku su igrali i Herman, Ivančević, Milinović, Andrić, Marić, Svetić, Šantek, Črnko te Fatić. Tako trener Fausto Budicin također može biti zadovoljan s izvedbom svoje ekipe koja nije dozvolila Dinamu da se razmaše.