Đoković u tri seta protiv Raonića zakazao novi dvoboj protiv Federera

Petar Jenjić • utorak, 28.01.2020.

Novak Đoković porazio je Miloša Raonića u četvrtfinalu Australian Opena te tako izborio dvoboj protiv Rogera Federera...

Novak Đoković u tri je seta odradio posao protiv Kanađanina Miloša Raonića i izborio polufinalni dvoboj protiv Rogera Federera. Do pobjede koja mu je donijela osmo polufinale u Australiji, stigao je sa 6:4, 6:3, 7:6.

Srpski je tenisač bio prilično siguran na svom servisu te je dopustio protivniku samo jednu break šansu. Raonić je uspio spasiti čak osam break šansi protivnika, no devetu ipak nije. To je bila ujedno i set lopta.

Drugi je set bio još izjednačeniji i nije bilom prevelikih prilika. Tek je u četvrtom gemu Raonić popustio, spasio je dvije šanse Đokovića, no nije i treću. Drugi tenisač svijeta lakoćom ga je onda i zaključio.

Breakova nije bilo u posljednjem setu pa smo gledali i tie-break, no u 13. igri potpuno je dominirao Đoković koji je izgubio samo jedan poen.