Braća Šabanov nisu uspjeli iznenaditi favorizirane Britance

Mihaela Bradovski • četvrtak, 06.02.2020.

Braća Ivan i Matej Šabanov upisali nisu prošli u polufinale turnira u Montpellieru. Zaustavili su ih Jamie Murray i Neal Skupski...

Ipak se nije dogodilo veliko iznenađenje u četvrtfinalu turnira parova u Montpellieru. Ivan i Matej Šabanov nisu uspjeli svladati sjajne Britance Jamieja Murrayja i Neala Skupskog.

Braća Šabanov odlično su otvorili meč, ali nisu izdržali i ipak su u nastavku Britanci potvrdili snagu i otišli do pobjede.

Prvi set braća Šabanov dobili su glatko prvi set sa 6:3, bio je dovoljan jedan break i to jedina break prilika na obje strane u cijelom setu.

U drugom setu brzo su Murray i Skupski došli do breaka da bi kod 3:1 braća Šabanov imali 15:40 i priliku za povratak. Nije išlo i to su bile ujedno i zadnje šanse u meču.

U produženom tie-breaku brzo su se našli u minusu 4:0 pa 7:1 i sve je ekspresno riješeno te su završili s nastupom.

Montpellier, četvrtfinale:
Jamie Murray/Neal Skupski (Velika Britanija, WC) - Ivan Šabanov/Matej Šabanov (Hrvatska) 3:6, 6:2, 10:2