Bjelica: 'Puno smo toga stvorili i promašili, a greške poput Livakovićeve se događaju'

Jan Šneler • nedjelja, 23.02.2020.

Nakon pobjede protiv Intera (3:2), trener Dinama Nenad Bjelica nije skrivao kako je pomalo razočaran realizacijom svoje momčadi koja je imala dosta prilika, a riješila utakmicu tek u kasnoj fazi…

Dinamo je došao do nove pobjede u 23. kolu HT Prve lige. Slavljem protiv Intera (3:2), Modri su ponovno došli na 12 bodova prednosti ispred drugoplasiranog Hajduka, a svoje viđenje nakon utakmice ovako je opisao trener Nenad Bjelica.

“Čestitam ekipi na zasluženoj pobjedi. Odigrali smo utakmicu s puno šansi, dosta smo toga promašili i propustili utakmicu riješiti i u prvom poluvremenu. U drugom poluvremenu smo na vrijeme zabili gol i priveli susret kraju“, rekao je Bjelica.

Kod izjednačujućeg pogotka Intera, veliku pogrešku napravio je Dominik Livaković. Na kraju ta greška vratara nije bila kobna za Modre, a trener Bjelica stao je u obranu svojeg igrača.

“Greške se događaju, zajedno pobjeđujemo i gubimo. Igrači su mu dali podršku na terenu, zabili dva gola i svi smo sretni“, dodao je trener Dinama.

Danas je Dinamo izašao u nešto promijenjenom izdanju, što zbog suspendiranih igrača, što zbog odmora pojedinih prvotimaca. Bjelica ima širok izbor igrača i još uvijek želi probati sve koji su raspoloživi.

“Imamo 25 igrača u rosteru i na treningu se svatko može pokazati i dokazati. Danas smo počeli s nekim drugim igračima koji su opravdali povjerenje. Na njima je da se dokažu i opravdaju moje povjerenje“, zaključio je Bjelica.

• 280423.02.2020. u 19:38
    Po mojem mišljenju Livaković je dobro ocijenio let lopte, ali se malo prije hvatanja lipte sudario s vlastitim igraćem i to je rezultiralo golom.