Stipić: 'Razočaran sam što nismo pobijedili, ali još više jer nismo bili na našoj razini'

Mihaela Bradovski • petak, 28.02.2020.

Slaven Belupo nije uspio na svom stadionu upisati pobjedu protiv Varaždina. Mršavih 0:0 nije moglo zadovoljiti Tomislava Stipića...

Nogometaši Slaven Belupa odigrali su 0:0 s Varaždinom u Koprivnici u utakmici koja se igrala u sklopu 24. kola Hrvatski Telekom Prve lige.

"Pomiješane su emocije u meni. Čestitam Varaždinu na bodu koji su osvojili u zanimljivoj utakmici. Čestitam i svojoj momčadi na trećoj utakmici bez poraza. Imali smo posjed lopte u svojim nogama, mislim oko 60 posto, imali smo 11 šuteva na gol, devet kornera, gredu Glavčića i nekoliko prilika Bogojevića i Jeffrena, ali s druge strane, moramo biti sretni da nas nisu kaznili u prvom poluvremenu. Varaždin je uglavnom bio u bunkeru i čekao svoju priliku preko izrazito neugodnih Posavca, Teklića i Drožđeka. Na kraju, razočaran sam jer nismo pobijedili, ali nismo bili na našem nivou i zbog toga mi je najviše žao", kaže trener Slaven Belupa Tomislav Stipić, a prenosi klupska stranica.

Stipić je od prve minute gurnu u vatru Jeffrena i Michelea Šegu te je zadovoljan njihovim nastupom.

"Dobili smo jednog igrača, a to je Jeffren. Pokazao je svima da je fantastičan igrač koji će nam donositi radost u budućnosti. Šego kada je došao kod nas dobio je ulogu mladog izazivača koji vreba svoju priliku. Jako sam sretan što će s nama biti sezonu i pol i što ćemo ga moći oblikovati. Ovdje je tražio prostore, trčao i borio se, ali ne možete očekivati od djeteta koji se razvija da će sam pobijediti utakmicu."