Balić strijelac u pobjedi Dunajske Strede u Kupu

Jan Šneler • srijeda, 04.03.2020.

U četvrtfinalu Kupa Slovačke, Dunajska Streda slavila je protiv Poprada, a drugi pogodak za pobjednički sastav postigao je Andrija Balić...

Dijelom Europe igraju se utakmice u nacionalnim kupovima, a izuzetak nije niti Slovačka. Na rasporedu su danas bili četvrtfinala, a jedna od momčadi koja je izborila plasman u polufinale je Dunajska Streda.

Dunajska Streda bila je bolja od Poprada s 2:0 te se tako plasirala u samu završnicu Kupa Slovačke. Drugi pogodak za domaći sastav postigao je mladi hrvatski reprezentativac Andrija Balić. U 57. minuti primio je jednu loptu na rubu šesnaesterca i nakon nekoliko driblinga lijepo poentirao.

To je bivšem Hajdukovom veznjaku prvi pogodak u dresu slovačke momčadi. Balić je od veljače ove godine došao u Dunajsku Stredu na posudbu iz talijanskog Udinesea, a sudeći po igrama koje pruža, očigledno se dobro snalazi u redovima slovačke momčadi. Dodajmo kako je večeras odigrao svih 90 minuta.