Baturina i Vizinger strijelci u pobjedama Brava i Celja

Jan Šneler • srijeda, 04.03.2020.

Gotovo je kompletirano 24. kolo slovenske Prve Lige, a u srijedu su se u strijelce upisivali hrvatski nogometaši Dario Vizinger i Roko Baturina...

Hrvatski nogometaši definitivno dominiraju slovenskom Prvom Ligom. U susretima u srijedu su to potvrdili Dario Vizinger i Roko Baturina koji su aktivno sudjelovali u pobjedama svojih momčadi.

U borbi za drugo mjesto, Celje je na svom terenu svladalo Maribor s 2:0. Vodeći pogodak postigao je Dario Vizinger u 56. minuti susreta. Celje je povuklo kontru, a hrvatski napadač sjajno se snašao i iz voleja pogodio za 1:0. To mu je ujedno bio i 15. pogodak ove sezone čime je ostao na drugom mjestu najboljih strijelaca.

Što se tiče Baturine, on je zabio pobjednički pogodak za Bravo u 81. minuti. Velika nada zagrebačkog Dinama istrčao je sam pred vratara Domžala te ga zaobišavši poentirao za konačnih 2:1. To mu je ujedno treći pogodak za slovenski sastav.