Hrvati zaustavili Jakirovića, Mariboru samo remi protiv Kopra

Mihaela Bradovski • srijeda, 27.05.2020.

Nogometaši Maribora odigrali su još jednu prijateljsku utakmicu, ovaj put protivnik im je bio Koper s kojim su remizirali 2:2...

Vodeća momčad druge slovenske lige koja u svom rosteru ima pregršt hrvatskih igrača ostala je neporažena u prijateljskom dvoboju protiv Maribora. Susret je okončan 2:2, a Sergeja Jakirovića i njegove igrače zaustavili su upravo Hrvati.

Već u devetoj minuti Lovre Čirjak doveo je Koper u vodstvo koje je držao sve do završnice prvog poluvremena kada poravnava Rok Kronaveter.

Odmah na početku nastavka Gregor Bajde zabija za preokret, ali ubrzo Darko Mišić postavlja konačnih 2:2.

Kod Maribora u drugom poluvremenu priliku je dobio Špiro Peričić, a kod Kopra od prve minute nastupili su Ivan Vargić, Denis Cerovec, Lovre Čirjak, Goran Jozinović, Darko Mišić i Marko Pejić. Kasnije su ušli i Edi Baša, Ivan Jelić-Balta i Marko Martinaga.