Jovićević: 'U drugom poluvremenu bilo je puno bolje i mislim da je to put kojim trebamo ići'

Branimir Korać • nedjelja, 21.06.2020.

Iako je Dinamo odigrao vrlo skromnu utakmicu u Velikoj Gorici, Igor Jovićević nije bio nezadovoljan, pronašao je dosta dobrih elemenata u igri Dinama...

Dinamo je u Velikoj Gorici odigrao samo 0:0 protiv domaćina i pokazao je vrlo malo toga. Igor Jovićević veći problem vidi u prvom nego u drugom poluvremenu koje mu se svidjelo i za koje smatra da jke način na koji Dinamo treba igrati.

"Željeli smo proslaviti naslov. Ušli smo u utakmicu s razmišljanjem da se nametnemo u posjedu i da smo mi ti koji diktiramo ritam. U prvom poluvremenu bilo je situacija gdje smo imali problema u obrani i gdje je Gorica vrlo lako otvarala svoje napade. U nekim situacijama smo se tako povukli gledajući više što njihovi igrači rade u fazi napada. Dok smo to konsolidirali u drugom poluvremenu bilo je puno bolje i mislim da je to put kojim trebamo ići - da je Dinamo agresivan, da ide u igrača, da živi na protivničkoj polovici i mislim da će se to i ostvariti s vremenom. Raduje me to da smo u drugom poluvremenu mogli dodati gas. Imali smo svoje šanse nakon oduzetih lopti, držali ritam, vrtili s jedne na drugu stranu, pokušavali smo iako je teško probiti tvrdu Goricu."

Dinamo sada ima nešto više odmora uoči dolaska Osijeka u Maksimiru, a za svladati Osječane ova igra neće biti dovoljna.

"Idemo dalje, imamo još par dana za analizu što smo napravili u ovom ciklusu od četiri utakmice, izvučemo pouke i još bolje se pripremimo za Osijek kod kuće. Imat ćemo više vremena za razvojne treninge i za poraditi na nekim stvarima koje nam nedostaju."