Ivković: 'Moramo biti pametni, logički razmišljati i znati da se utakmica dobiva i u 90. minuti'

Branimir Korać • četvrtak, 25.06.2020.

Važan dvoboj u borbi za opstanak na rasporedu je večeras od 21:05 u Varaždinu. Tamo gostuje fenjeraš Inter iz Zaprešića koji jednostavno mora do sva tri boda...

Inter danas slavi 91. rođendan, a kao poklon bi mu najviše značila pobjeda u Varaždinu. Do nje neće biti lako doći, domaćinu također trebaju bodovi pod svaku cijenu, a Interova forma ne ulijeva povjerenje.

Međutim sve to ne znači da bi se Zaprešićani trebali predati i prepustiti, još uvijek imaju šanse za ostanak u ligi, ali moraju početi pobjeđivati. Varaždin je jedan od konkurenata u toj borbi i ovdje im je pobjeda imperativ.

"Znamo da nas pobjeda ostavlja u igri za ostanak, ali to ne znači da trebamo srljati od početka. Moramo biti pametni, logički razmišljati i znati da se utakmica dobiva i u 90. minuti. Protiv Osijeka smo odigrali vrlo dobro i igrači su tu pokazali da nisu zaboravili igrati nogomet. Nadam se da to možemo prikazati i u Varaždinu", kaže Tomislav Ivković

Ivković je svjestan težine zadatka, posebno jer će s druge strane biti i Samir Toplak koji ima neraščišćene račune sa Zaprešićanima.