Honved svladao fenjeraša, Kukoč zaključio priču u sudačkoj nadonadi

Mihaela Bradovski • četvrtak, 25.06.2020.

Mađari su odradili susrete 32. kola tamošnjeg prvenstva, a Honved je u Budimpešti upisao očekivanu pobjedu protiv Kaposvara...

Kaposvar je već prežaljen i preselit će u Drugu ligu, a u 32. kolu upisao je novi poraz, ovaj put u gostima kod Honveda.

U zgusnutom mađarskom prvenstvu iako je peti, Honved je trebao pobjedu kako bi odmaknuo od zone ispadanja gdje je trenutno Debrecen s 38 bodova, odnosno samo šest manje od Honveda.

Domaćin je slavio 4:2 uz dva gola Gazdaga i jedan Hidija dok je priču zaključio Tonći Kukoč golom u 94. minuti.

Za goste su zabijali Bevardi i Balazs.

Kukoč je ušao u igru u 63. minuti dok je Ivan Lovrić odigrao cijelu utakmicu. Kod gostiju svih 90 minuta odradio je Antun Palić.