Špehar i Roguljić donijeli pobjede svojim momčadima u borbi za opstanak

Mihaela Bradovski • subota, 27.06.2020.

Dino Špehar i Ante Roguljić dobro igraju u Slovačkoj, a u subotu su bili strijelci u pobjedama svojih momčadi u Ligi za ostanak...

Vrlo važnu pobjedu upisao je Sered u Ligi za ostanak u Slovačkoj, a u istoj skupini Trenčin je također bio uspješan te je samo potvrdio status najjače momčadi u ovom društvu.

Sered je ugostio Nitru i u nekom raspletu mogao je pasti u zonu ispadanja. Naime porazom od Nitre i pobjedom Senice protiv Trenčina, Sered bi se našao u jako teškoj situaciji.

Ipak, nije izgubio, slavio je 1:0, a junak domaćina bio je hrvatski internacionalac Dino Špehar. Špehar je u 47. minuti odlično reagirao na ubačaj iz kornera te s prve vratnice skrenuo loptu u mrežu.

I Špehar i Matej Vuk odradili su cijelu utakmicu za domaćina dok je kod gostiju Ante Kuliš ušao u 83. minuti.

Trenčin je ekspresno osigurao pobjedu kod Senice koju je svladao s 3:1. Već u 21. minuti Ante Roguljić odlično je proigrao Bukarija koji koristi tu asistenciju da bi pet minuta kasnije na 2:0 povisio Van Kessel.

U 31. minuti krasan gol postigao je Roguljić iz slobodnog udarca i povisio na 3:0. Eneji Moses samo je smanjio na 3:1.