Gorgon pokazao Pogonu što može očekivati i krenuo pogotkom

Mihaela Bradovski • petak, 07.08.2020.

Bivši riječki kapetan Alexander Gorgon napustio je Rujevicu i preselio u Pogon iz Szczecina i odmah pokazao što u klubu od njega mogu očekivati...

Pogon iz Szczecina odigrao je prijateljsku utakmicu protiv Zaglebiea iz Lubina i upisao pobjedu 1:0.

Igralo se tri puta po 30 minuta s tim da je većina igrača igrala po 45 minuta.

U ovom susretu u dresu Pogona nastupio je u drugom poluvremenu i donedavni kapetan Rijeke, pojačanje Poljaka za novu sezonu, Alexander Gorgon i ujedno bio strijelac jedinog pogotka na susretu.

Gorgon je u 69. minuti odlično reagirao nakon ubačaja Jakuba Bartkowskog i glavom poslao loptu u mrežu.

Drugih 45 minuta odradio je i bivši vratar Hajduka Dante Stipica koji je zadržao mrežu čistom.