Rangersi na vrhu škotskog Premiershipa, sjajni Barišić zabio i asistirao

Mihaela Bradovski • četvrtak, 13.08.2020.

Rangersi su u trećem kolu škotskog Premiershipa ugostili momčad St. Johnstonea i upisali pobjedu 3:0. U prvom poluvremenu Borna Barišić upisao je pogodak i asistenciju...

Hrvatski reprezentativac Borna Barišić odigrao je vrlo dobru utakmicu protiv St. Johnstonea. Bio je učinkovit i imao je svoje prste u prva dva gola.

U 21. minuti Barišić je krasnim golom iz slobodnog udarca doveo svoju momčad u vodstvo. Namjestio je loptu na nekih 20 metara, prebacio živi zid i pogodio u sam kut.

U sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena upisao je i asistenciju, dobio je loptu na lijevi bok otkud je dobro uočio u sredini kaznenog prostora Ryana Kenta kojem idealno dodaje, a ovaj trese mrežu za 2:0.

U drugom poluvremenu domaćin je vrlo brzo postavio konačnih 3:0, Joe Aribo bio je strijelac.

Barišić je odradio cijelu utakmicu dok Nikole Katića neće još dugo biti na travnjaku.