Start iz snova za Dunajsku Stredu, Divković ponovno strijelac

Branimir Korać • nedjelja, 16.08.2020.

Slovaci su na rasporedu imali treće kolo, a nakon njega samo je Dunajska Streda još stopostotna i to nakon nove ogromne pobjede...

Treće kolo slovačkog prvenstva bilo je kobno za Slovan iz Bratislave koji je kod Moravca poražen 2:1 te za Trnavu koja je odigrala 1:1 kod kuće protiv Pohronia.

Obje momčadi više nisu stopostotne pa taj status još uvijek drži samo Dunajsla Streda. Slavila je i u ovom kolu i to čak sa 6:0 protiv Nitre i u tri kola ima gol razliku čak 14:1.

Dva pogotka postigao je Eric Davis, a po jedan su dodali Sidney Friede, Zsolt Kalmar, Martin Bednar i Marko Divković.

Divković je bio strijelac u 56. minuti za 3:0 i to odličnom reakcijom na odbijenu loptu od bloka. Pucao je iz prve s nekih 12 metara i pogodio u kut.

Divković je igrao do 64. minute kada ga je zamijenio Fabry, a Andrija Balić igrao je cijelu utakmicu.