PPD Zagreb u pripremnom susretu bez problema do pobjede protiv Gorice

Sportnet • utorak, 18.08.2020.

Rukometaši PPD Zagreba i Gorice sastali se u još jednom u nizu pripremnih susreta. PPD Zagreb odnio je pobjedu 31:24...

U zagrebačkoj Areni susreli su se PPD Zagreb i Gorica, a pobjedu su odnijeli rukometaši Zagreba koji su se pokazali boljim i spremnijim protivnikom. Ništa čudno, razlika u kvaliteti je ipak osjetna i da je Igor Vori zadržao onu jaču postavu i u nastavku susreta, razlika bi bila još veća.

Završilo je 31:24 za PPD Zagreb koji je cijelim tijekom susreta bio u vodstvu i imao je prednost. Tek u nastavku Goričani su uspjeli barem malo smanjiti zaostatak.

Prvo poluvrijeme pripalo je Zagrebu s 19:10, u drugom je Gorica izgledala ipak bolje i na kraju je uspjela smanjiti zaostatak na konačnih 31:24.

Najefikasniji kod Zagreba s pet pogodaka, ali i jednim neiskorištenim sedmercom bio je Ćavar dok je Božić-Pavletić postigao četiri pogotka.